БІЗНЕС-КНИГИ

назваавтор

Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців
Підписуйтесь на Менеджмент.Книги

сучасні бізнес-концепції, проривні ідеї, авторські тези
та цінні інсайти — не часто, виважено, по суті



Маркетинг майбутнього. Як гроуз-хакери змінюють правила гри (Раян Голідей)

КУПИТИ КНИГУ ↓

Kniga.biz.ua

BizLit


Назва: Маркетинг майбутнього. Як гроуз-хакери змінюють правила гри
Автор(и): Раян Голідей
Видавництво: "Наш Формат", — 2018

Опис:

Оригінал (англ.): "Growth Hacker Marketing: A Primer on the Future of PR, Marketing, and Advertising" by Ryan Holiday

Книжка медіастратега Раяна Голідея декларує нові принципи ефективного маркетингу в цифрову еру. До того ж із мінімальними бюджетами.

Забудьте про дорогі рекламні кампанії та інші традиційні маркетингові інструменти. Вони не лише потребують чималих коштів і зусиль, а й малоефективні в наш час. Майбутнє компаній нового покоління — за ґроуз-хакінгом. Саме так свого часу зробили всесвітньо відомі бренди — Instagram, Dropbox, Uber, Airbnb — і довели, що традиційний маркетинг уже в минулому.

Чому ця книжка

Стратегії новітнього маркетингу допоможуть вам запустити власний стартап, популяризувати свій продукт і залучити нових клієнтів, не витрачаючи жодної копійки на білборди чи телевізійну рекламу.

Для кого книжка

Книжка для широкого кола читачів, а також фахівців зі сфери маркетингу, реклами й сучасних технологій.

Книга видана також російською — "Хакер маркетинга. Креатив и технологии"


ЦИТАТИ ˅

Про обмежені ресурси ґроуз-хакерів

Замість стартового майданчика з мільйонним маркетинговим бюджетом, ґроуз-хакери починали зі стартапів й обмежених ресурсів — або взагалі без них. Обставини змусили їх до новаторства і мотивували пробувати незвідане. Як результат, їхні невеличкі компанії доросли до брендів, які тепер оцінюють у мільярди доларів.

Про сутність ґроуз-хакерів

Аарон Джин, ґроуз-хакер, відповідальний за технологічний аспект під час президентської кампанії Міта Ромні, й директор із розвитку у StumbleUpon, дуже влучно сказав: «Ґроуз-хакінг — це радше тип мислення, а не набір інструментів». Гарні новини! Вам треба лише змінити тип мислення (а якщо ви зовсім новачок у маркетингу, то взагалі не обтяжені старими переконаннями).

Про Google та ґроуз-хакінгові стратегії

Спочатку Google створив першокласний продукт. Потім додав елемент хвилювання, відкриваючи доступ лише за запрошеннями. І останній крок — поступово збільшував кількість цих запрошень, щоб чутки про Gmail ширилися від людини до людини, поки сервіс не став найпопулярнішим і майже за всіма параметрами найкращим.


Про автора:

Раян Голідей (Ryan Holiday) — медіастратег і письменник. Працював директором з маркетингу в American Apparel. Засновник креативної компанії Brass Check, яка консультувала Google, TASER, Complex та інші успішні корпорації. Активно ділиться досвідом у New York Times, AdAge, Fast Company, Thought Catalog і New York Observer. Автор бестселерів з маркетингу та саморозвитку, зокрема книжки «Напролом. Мистецтво перетворювати перешкоди на перемоги».


Зміст:

ІНШІ КНИГИ АВТОРА (Раян Голідей):
Desktop Version: www.management.com.ua/books/view-books.php?id=2144


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua