БІЗНЕС-КНИГИ

назваавтор

Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців
Підписуйтесь на Менеджмент.Книги

сучасні бізнес-концепції, проривні ідеї, авторські тези
та цінні інсайти — не часто, виважено, по суті



Розмови з незнайомцями. Що слід знати про людей, яких ми не знаємо (Малкольм Ґладвелл)

КУПИТИ КНИГУ ↓

Kniga.biz.ua

BizLit


Назва: Розмови з незнайомцями. Що слід знати про людей, яких ми не знаємо
Автор(и): Малкольм Ґладвелл
Видавництво: "КМ-Букс", — 2020

Опис:

Оригінал (англ.): "Talking to Strangers: What We Should Know about the People We Don't Know" by Malcolm Gladwell

Як вдавалося Фіделеві Кастро протягом цілого покоління дурити ЦРУ? Чому в університетських містечках квітне сексуальна злочинність? І чи не закладають нам комедії хибні ідеї про стосунки між людьми?

На думку Малкольма Ґладвелла, ведучого подкасту «Ревізіоністська історія», ми використовуємо у спілкуванні з незнайомцями геть неправильні інструменти і стратегії. Ми не здатні розпізнати брехунів і майже завжди формуємо хибне уявлення про людину, з якою щойно познайомилися. А оскільки ми не вміємо розмовляти з незнайомцями, то напрошуємося на конфлікти й непорозуміння, які потім катастрофічно впливають і на наше життя, і на весь наш світ.

Ґладвелл, автор бестселера «Геніальні винятки» (Outliers), пропонує своїм читачам яскраве дослідження нашого спілкування з незнайомцями, пояснюючи, чому так часто воно заходить у глухий кут.

Книга видана також російською — "Разговор с незнакомцем. Почему мы ошибаемся в людях и доверяем лжецам"


ВІД АВТОРА ˅
Багато років тому батьки приїхали до мене у Нью-Йорк, і я вирішив оселити їх у «Мерсері». То був такий собі жарт з мого боку. «Мерсер» — фешенебельний готель, де зупиняються багаті та знамениті. Мої батьки — особливо тато — такими речами не цікавилися. Тато не дивився телевізор, не ходив до кіно, не слухав популярної музики. Про журнал «Піпл», тобто «Люди», він би подумав, що то антропологічне видання. Він був фахівцем у трьох конкретних царинах: математика, садівництво й Біблія.

Я прийшов забрати батьків на вечерю і спитав у тата, як минув його день.

— Пречудово! — відповів він.

Виявилося, що вдень він розговорився з якимсь чоловіком у фоє готелю. Дуже в дусі мого батька: він любив розмовляти з незнайомцями.

— І про що ви балакали? — спитав я.

— Про садівництво!

— А як його звали?

— О, гадки не маю. Але повсякчас підходили люди і просили його сфотографуватися з ними чи розписатися на папірці.

Якщо ці рядки читає якась голлівудська зірка і пригадує, що багато років тому спілкувалася з бородатим англійцем у фоє «Мерсеру» — будь ласка, напишіть мені.

А для всіх інших нехай це буде уроком. Іноді найліпші розмови з незнайомцями — ті, після яких незнайомець лишається незнайомцем.


Про автора:

Малкольм Ґладвелл (Malcolm Gladwell) — відомий журналіст, автор п’яти книг, які увійшли до списку бестселерів The New York Times: «Переломний момент», «Осяяння», «Генії і аутсайдери», «Що бачив собака» і «Давид і Голіаф». Є штатним автором The New Yorker і ведучим подкасту «Історія очима ревізіоніста» (Revisionist History). У 2005 році увійшов до списку 100 найвпливовіших людей світу за версією Time, а журнал Foreign Policy включив його у список найбільших мислителів сучасності.


Зміст:
Desktop Version: www.management.com.ua/books/view-books.php?id=2773


Copyright © 2001-2023, Management.com.ua