БІЗНЕС-КНИГИ
Підписуйтесь на Менеджмент.Книги
сучасні бізнес-концепції, проривні ідеї, авторські тези
та цінні інсайти — не часто, виважено, по суті
Назва: Несвідомий брендинг. Як нейробіологія може посилити (та надихнути) маркетинг
Автор(и): Дуглас ван Праєт
Видавництво: "Фабула", — 2020
Опис:
Оригінал (англ.): "Unconscious Branding: How Neuroscience can Empower (and Inspire) Marketing" by Douglas Van Praet
Упродовж усього життя нас оточують бренди: одяг, їжа, розваги, всесвітньо відомі імена. Їх усіх об’єднує одне — вони хочуть нам сподобатися. І багатьом це вдається настільки, що ми не уявляємо свого повсякдення без них. Але як? Який секрет успіху тих чи інших брендів? Чому хтось водномить досягає успіху і злітає на вершину популярності, а інші компанії в той же час втрачають усе через один необдуманий маркетинговий крок? Відповідь криється в людській підсвідомості. Несвідомий брендинг — ось сфера багаторічних досліджень Дугласа ван Праєта.
Книжка буде цікавою як людям, зайнятим у сфері маркетингу, так і покупцям, до яких ми з вами належимо. Автор не претендує на новизну пропонованого матеріалу, про що прямо і говорить. У книжці є багато посилань на різні джерела, які стосуються як маркетингу, так і нейробіології.
Із «Несвідомого брендингу» ви дізнаєтеся, як наше прагнення до соціалізації та визнання впливає на кожен найменший вибір тоді, коли ми самі цього не усвідомлюємо.
Книга видана також російською — "Бессознательный брендинг. Использование в маркетинге новейших достижений нейробиологии"
Про автора:
Дуглас Ван Праєт (Douglas Van Praet) — виконавчий віце-президент рекламного агентства DeutschLA. Спеціаліст із брендингу і поведінкової психології, один із піонерів нейромаркетингу. Його унікальний комплексний підхід, створений із застосуванням поведінкової терапії та нейробіології, дозволив розробити ефективні та яскраві рекламні кампанії для багатьох найуспішніших світових брендів.
Зміст:
- Передмова
- Частина 1. Наука про глибини нашої поведінки
- 1. Міф маркетингу
- 2. Люди, а не споживачі
- 3. Біологія поведінки
- Частина 2. Сім кроків до зміни поведінки
- Вступ
- 4. Крок перший: розірвати шаблон
- 5. Крок другий: створити комфорт
- 6. Крок третій: скерувати уяву
- 7. Крок четвертий: змінити почуття
- 8. Крок п’ятий: переконати критичний розум
- 9. Крок шостий: змінити асоціації
- 10. Крок сьомий: спонукати до дії
- Післямова
- Подяки
- Примітки
- Алфавітний покажчик