БІЗНЕС-КНИГИ

назваавтор

Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців
Підписуйтесь на Менеджмент.Книги

сучасні бізнес-концепції, проривні ідеї, авторські тези
та цінні інсайти — не часто, виважено, по суті



12 soft skills 21 століття. Коуч-книжка для натхнення і розвитку. Збірник самарі + аудіокнижка (Колектив авторів)

КУПИТИ КНИГУ ↓

Kniga.biz.ua


Назва: 12 soft skills 21 століття. Коуч-книжка для натхнення і розвитку. Збірник самарі + аудіокнижка
Автор(и): Колектив авторів
Видавництво: "Моноліт-Bizz", — 2022

Опис:

Що краще розвинені наші soft skills — гнучкі навички, то комфортніше ми почуваємося в цьому світі. Ця книжка — збірник самарі 12 світових бестселерів про soft skills, яка допоможе вам ефективно розвиватися, шукати і знаходити креативні рішення, мислити системно і швидко.

За допомогою коуч-книги «12 soft skills 21 століття» ви засвоїте увесь перелік «м’яких навичок», визначте свої прогалини і способи їх усунення.

Що таке «soft skills» або «м’які навички»? Це особисті характеристики, які допомагають (або заважають) нам конструктивно взаємодіяти із зовнішнім середовищем. М’які навички дозволяють нам стати справжнім гравцем команди. Вони відповідають за якість взаємодії, комунікацій, співпраці. Але не тільки. Вони допомагають орієнтуватися й адаптуватися до змін (скільки їх ще буде!). А також не втрачати самовладання і йти вперед, шукати і знаходити креативні рішення, мислити системно і швидко.

Ось перелік soft skills, про які ви дізнаєтеся докладно зі збірки:


ЦИТАТИ ˅

Не здаватися завчасно

Коли ми намагаємося навчитися чомусь новому, процес навчання розвивається по кривій, яка спочатку йде вниз (ситуація погіршується) і тільки потім піднімається. Це так звана крива знаходження навиків. Завдання полягає в тому, щоб не кинути, перш ніж з'являться позитивні результати.

Клієнт — ваш!

Зрозумійте егоїстичний інтерес клієнта, усуньте його страхи, спростіть процес покупки і користування, полегшіть вибір — і клієнт ваш. А приємний і втішний для клієнта елемент гри, «вишенька на торті», закріпить його лояльність.

Паливо для успіху

Як і в усі часи, ми не можемо змінити обставини, але можемо змінити ставлення до них. Мудрість полягає в тому, щоб ставитися до перешкод як до нагод. Це паливо для успіху.

Інноватори

Інноватори — уважні спостерігачі. Вони ретельно оглядають світ навколо: клієнтів, продукти, послуги, технології і компанії — ці спостереження допомагають їм зробити висновки і згенерувати нові ідеї.

А ви не знали?

Сучасні теорії мотивації досі припускають, ніби людина приймає рішення на основі інтелектуальних і емоційних стимулів, і вчать підбирати такі стимули, але часто-густо людина зовсім не приймає рішень: у нас немає на це часу і сил, ми діємо інстинктивно, підкорюючись егоїзму, страху і ліні.

Почніть діяти

Для того щоб чогось досягти, потрібно почати. Використовуйте будь-яку нагоду, що з’являється. Просто зробіть перший крок, потім другий і поступово набирайте обороти.

Помилки неминучі

Видатні компанії не просто толерантні до невдач, вони розглядають помилки як обов'язкову частину інноваційного процесу. У таких компаніях вірять у креативність кожного працівника, намагаються створювати невеликі робочі групи, щоб кожен працівник відчував свою значущість і відповідальність за інновації.

Емоційний інтелект

Навик управління взаєминами — це здатність використовувати розуміння власних емоцій і емоцій оточення для побудови успішної взаємодії.


Книжки, самарі за якими увійшли до збірки, — виключно бестселери, включно з новинками:
  1. «Емоційний інтелект 2.0» Тревіса Бредберрі, Джин Грівз.
  2. «Великі дерзання. Уразливість — основа великих дерзань» Брене Браун.
  3. «Напролом. Мистецтво перетворювати перешкоди на перемоги» Райана Голідея.
  4. «Нами керують егоїзм, страх і лінь. Припиніть опиратися природі — і ви досягнете впливу, залученості й віддачі» Дена Ґреґорі, Кірана Фленагана.
  5. «Мислення швидке й повільне» Деніела Канемана.
  6. «ДНК інноватора» Джеффа Даєра, Гола Ґреґерсена, Клейтона Крістенсена.
  7. «Ставлення визначає результат. Новий світ — нові правила» Дова Сайдмана.
  8. «Системне мислення. Пошук неординарних творчих рішень» Джозефа О’Коннора, Ієна Макдермотта.
  9. «Лідерство: посібник з виживання. Посібник з виживання для лідерів і тих, хто прагне ними стати» Роналда А. Гейфеца, Марті Лінського.
  10. «Гнучкі звички» Стівена Гайза.
  11. «Спасибі за відгук» Дугласа Стоуна і Шейли Хін.
  12. «Стратегія виникнення» Адрієнни Браун.


ІНШІ КНИГИ АВТОРА (Колектив авторів):
Desktop Version: www.management.com.ua/books/view-books.php?id=2995


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua