БІЗНЕС-КНИГИ

назваавтор

Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців
Підписуйтесь на Менеджмент.Книги

сучасні бізнес-концепції, проривні ідеї, авторські тези
та цінні інсайти — не часто, виважено, по суті



Білл Гейтс рекомендує… 10 книжок про важливе в одній (Білл Гейтс)

КУПИТИ КНИГУ ↓

Kniga.biz.ua

BizLit


Назва: Білл Гейтс рекомендує… 10 книжок про важливе в одній
Автор(и): Білл Гейтс
Видавництво: "Моноліт-Bizz", — 2023

Опис:

Співзасновник компанії Microsoft Білл Гейтс розуміється на книжках. Він читає не менше 50 книжок на рік і радить приділяти читанню щонайменше годину на день. Його статус і життєвий досвід дозволяють припустити, що читає він переважно книжки, які того варті. А з-поміж них радить обрані. Ті, що проґавити не можна. Ті, що дають системне розуміння явища, формують нові тренди або дозволяють позбутися фільтрів, нав’язаних нам культурою, спільнотою, ЗМІ, що трансформують реальність.

Він прочитав їх особисто і вважає, що вони обов’язкові до прочитання усім, хто вважає себе освіченою людиною. Найкращі з цих книжки лягли в основу самарі, що увійшли до збірника «Білл Гейтс рекомендує... 10 книжок про важливе в одній». Радимо почитати! Гадаємо, кожен знайде собі щось цікаве й корисне. Білл Гейтс знайшов.

Біл Гейтс пише: «Це найкращі книжки з-поміж усіх, які я читав!».

Ця збірка самарі, без сумніву, примусить вас думати. Але думати не про день грядущий з усіма його побутовими труднощами, а з позиції сучасних мислителів, здатних вийти за рамки парадигм, що склалися.


ЦИТАТИ ˅

Інфляції раніше не було

Інфляція — феномен XX століття. У Франції, Німеччини, Англії з 1700 до 1913 року інфляції майже не було. Але з 1913 до 1950 року інфляція у Франції становила 13% на рік, у Німеччині — 17%. Світові війни змушували уряди брати значні суми в борг та вдаватися до друкування паперових грошей, щоб виплачувати їх.

Плинність невідворотна

Люди зазвичай бояться змін, адже бояться невідомості. Утім, єдина сталість, відома історії, — це те, що все змінюється.

Смерть померла

В очах сучасної людини смерть утратила своє містичне значення і перетворилася на звичайний технічний збій, із яким можна і треба впоратися так само, як із будь-якою іншою технічною проблемою.

Освіта в майбутньому

Школа майбутнього має давати не знання і навіть не вміння їх здобувати, а вміння постійно відбудовувати цілісну картину і бути готовим до постійних змін.

Людина проти машини

Раніше технології звільняли людину від фізичної чи монотонної роботи, а тепер витісняють її там, де вона звикла вважати себе незамінною.

Виклики і загрози

Друга, і наразі найімовірніша загроза — екологічна. Із серійного вбивці людина перетворюється на масового.

Про чоловіків і жінок

Більшість норм, правил і обов’язків, що визначають «жіночність» і «мужність», є, знову ж таки, витвором уяви, а не біологічною реальністю.

Виникнення писемності

Писемність сприймалася як іще одна зброя для завоювань укупі з рушницями, хворобами та централізованою політичною організацією.


Desktop Version: www.management.com.ua/books/view-books.php?id=3058


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua