БІЗНЕС-КНИГИ

назваавтор

Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців
Підписуйтесь на Менеджмент.Книги

сучасні бізнес-концепції, проривні ідеї, авторські тези
та цінні інсайти — не часто, виважено, по сутіЯк прокачати мислення. Збірник самарі + аудіокнижка (Колектив авторів)

КУПИТИ КНИГУ ↓

Kniga.biz.ua

Yakaboo.ua


Назва: Як прокачати мислення. Збірник самарі + аудіокнижка
Автор(и): Колектив авторів
Видавництво: "Моноліт-Bizz", — 2023

Опис:

➥ 12 книжок, що допоможуть вам упорядкувати думки та скерувати їхню енергію у правильному руслі.

Про шляхи досягнення успіху написано сотні книжок, але збірник самарі «12 книжок, що зроблять вас сильнішими» — особливий. До нього увійшли самарі найкорисніших видань, які має прочитати кожен, хто прагне бути успішним, хто хоче дати раду своїй невпевненості, здобути навички витривалості і стресостійкості й тим самим полегшити свій шлях у сучасному напруженому житті.

Що ви думаєте з приводу того, що цілі шкідливі, серйозне ставлення до життя подібне до смерті, а успіх можна організувати? А як вам думка, що егоїсти значно корисніші світу за альтруїстів, що омріяне щастя — це здоров’я плюс свобода?

Хоч би що ви думали з цього приводу, але підвищити власну ефективність та успіх прагне будь-хто з людей. І збірник самарі «Як прокачати мислення» покликаний у цьому допомогти.

Книжка буде корисною тим, хто хоче розвинути в собі стійкість і навчитися давати раду будь-яким випробуванням, вивільнити невикористані резерви, сконцентруватися на цілях та досягти їх, вибудовувати гармонійні стосунки з іншими, досягти успіху та бути щасливим

Ви не можете змінити світ, але ви можете змінити себе. Настільки, наскільки вирішите самі. Обмежень не існує. Вони лишень у вашій голові.

Читаючи цю книжку, ви:

Почніть застосовувати отримані концепції та ідеї, викладені в цій книжці, і нові результати не примусять на себе чекати! Причому рівень досягнень буде істотно вищим. Життя заграє новими барвами, і ви відчуєте справжню насолоду від нього.


ЦИТАТИ ˅

Розпочніть роботу над собою

Щоб досягти більшого, треба стати іншою людиною. Змінити свої цілі, мислення, виробити новий власний образ. На шляху до щастя та успіху лежать перешкоди. Перша — усередині вас. Це зона комфорту, яка тягнутиме вас назад і гальмуватиме в розвитку. Друга перешкода — психосклероз. Почніть використовувати слово «як» замість «чи можливо», змініть звичку шукати виправдання на пошук можливостей.

Об’єднайте розум і тіло

Привести тіло до ладу нам не дає мозок, у якому виникають численні відмовки. Він послужливо підкидає нам картинки важких випробувань, і ми відкладаємо початок нового життя до понеділка чи нового року. Насправді шлях до успіху буде набагато коротшим, якщо ви у чудовій формі.

Основна складова успіху

Віра в себе — основна складова успіху. Успішні люди переконані, що можуть перетворити бажане на дійсне, знайти вихід із будь-якої ситуації і в разі потреби змінити обставини. Вони приймають виклик, виконуть складні доручення, не бояться брати участь у ризикованих експериментах. Їх не лякає невизначеність. Вони не вірять у везіння та не залежать від зовнішніх обставин.

«Срібне правило» моральності

«Срібне правило» говорить: «Не чини з іншими так, як не хочеш, щоб чинили з тобою». У цьому разі срібло дорожче за золото, позаяк ми набагато точніше уявляємо, що таке погано, аніж що таке добре. Ідея працює на всіх рівнях: між конкретними людьми, сім’ями, племенами, країнами тощо. Для країн це правило звучало б так: «Чини зі слабким так, як хочеш, щоб сильний чинив із тобою».

Найкорисніші люди для суспільства

На шляху до успіху вам весь час доведеться обирати між тим, що потрібно вам, і тим, що потрібно іншим. Іноді вас звинувачуватимуть у тому, що ви занадто егоїстичні. Якщо це так, ви на правильному шляху, позаяк егоїсти, за рідкісним винятком, — найкорисніші люди для суспільства.

Важливий тільки результат

Справжній експерт узагалі не повинен мати вигляд експерта. Якщо ви потрапите в ситуацію, коли треба обирати між двома хірургами — виголеним підтягнутим красенем із дипломом від «Ліги Плюща» або м’ясником, — вибирайте м’ясника. Пам’ятайте, що в реальному житті абсолютно байдуже, який у вас вигляд, важливий тільки результат.


Зміст:

До збірки самарі «Як прокачати мислення» увійшли 12 світових бестселерів. А саме:ІНШІ КНИГИ АВТОРА (Колектив авторів):
Desktop Version: www.management.com.ua/books/view-books.php?id=3074


Copyright © 2001-2023, Management.com.ua