БІЗНЕС-КНИГИ

назваавтор

Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінцівSCRUM. Навчись робити вдвічі більше за менший час (Джефф Сазерленд)

КУПИТИ КНИГУ ↓

Kniga.biz.ua

BizLit

Yakaboo.ua


СКАЧАТИ КНИГУ ↓

Yakaboo.ua


Назва: SCRUM. Навчись робити вдвічі більше за менший час
Автор(и): Джефф Сазерленд
Видавництво: "Клуб Сімейного Дозвілля", — 2016

Опис:

Оригінал (англ.): "Scrum: The Art of Doing Twice the Work in Half the Time" by Jeff Sutherland

У надшвидкому та гіперконкурентному світі ХХІ століття немає місця для марнування — часу, зусиль, ресурсів. Та навіть якщо ви зробите те, що планували, коли планували та вкладетеся в бюджет, може виявитися, що клієнт уже потребує чогось іншого. Адже умови змінюються з небаченою раніше швидкістю… Унікальна методика Scrum руйнує стереотипи старої методики управління проектами. Її основа — команда, що має надзвичайне почуття мети, самоорганізовується та самоуправляється, а навички її учасників підсилюють одна одну навіть без зусиль з їхнього боку. І, якщо, зробивши крок у нову еру під назвою Scrum, ви не зробили вдвічі більше за половину часу, вам потрібно лише ще раз уважно перечитати цю книгу!

Проста, як і все геніальне, ідея Scrum народилася у колишнього воєнного льотчика Джеффа Сазерленда — технічного директора компанії, що створювала першу в Америці мережу онлайн-банкоматів. Коли всі терміни здачі проекту були прострочені, бюджет майже вичерпаний, а програма не працювала, він зрозумів: у світі нових технологій старі методи організації праці вже не діють. Винайдений ним ступінчастий процес розробки проекту, що згуртовує команду навколо Scrum-майстра, дозволив підвищити ефективність праці у три, п’ять, десять разів! Стратегія Scrum застосовується в розробці програм для баз даних ФБР і під час підготовки космічних польотів, кадетами у Вест-Пойнті та бригадами ремонтників, відкриваючи нову епоху методів управління та контролю.

Книга видана також російською — "Scrum. Революционный метод управления проектами"


Від автора (Джефф Сазерленд):


Про автора:

Джефф Сазерленд (Jeff Sutherland) — радник венчурного фонду OpenView Venture Partners, глава компанії Scrum, Inc. і автор методики Scrum, яку він описує у своїй книзі. Він розробив методику в 1993-му році і формалізував її в 1995-му разом із Кеном Швабером.

Методологія Джеффа використовувалася і використовується компаніями-розробниками програмного забезпеченнями по всьому світу. Але Джефф зрозумів, що Scrum може приносити користь не тільки ІТ-компаніям, і адаптував її для інших галузей — фінансів, охорони здоров'я, вищої освіти, телекомунікацій.

Він консультує безліч компаній, допомагаючи їм створювати надпродуктивні команди. Джефф працював на позиції технічного директора в одинадцяти технологічних компаніях.


ІНШІ КНИГИ АВТОРА (Джефф Сазерленд):
Desktop Version: www.management.com.ua/books/view-books.php?id=1931

Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
bigmir)net TOP 100