БІЗНЕС-КНИГИ

назваавтор

Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінцівПурпурова корова! Як створити незабутній продукт (Сет Ґодін)

КУПИТИ КНИГУ ↓

Kniga.biz.ua


Назва: Пурпурова корова! Як створити незабутній продукт
Автор(и): Сет Ґодін
Видавництво: "Наш Формат", — 2018

Опис:

Оригінал (англ.): "Purple Cow: Transform Your Business by Being Remarkable" by Seth Godin

Уявіть, що ви мандруєте автомобілем. За вікном ідилічний заміський пейзаж. На мальовничих пасовищах скубають траву сотні корів. Вам цікаво, але вже хвилин за двадцять ви перестаєте звертати на них увагу. Хай би якими були корови — симпатичними, ідеальними, із чудовим норовом, при гарному освітленні, — вам стає нудно. Ось на що ви звернете увагу — так це на пурпурову корову серед них, і точно її не забудете.

Те саме і з продуктами, які ви пропонуєте клієнту. Ми живемо у світі, де більшість продуктів невидимі. Старе правило: створюйте безпечні, посередні продукти і поєднуйте їх із найкращим маркетингом, — перестало працювати. Лише унікальне викликає емоції та інтерес. Виняткове. Нове. Це — Пурпурова Корова.

Книжка для маркетологів, фахівців із запуску нових продуктів на ринок, підприємців, які планують починати, або розвивають власну справу.

Ця книжка допоможе створювати унікальні продукти, варті того, щоб про них говорили, а також поглянути по-новому на вашу маркетингову стратегію.

Книга видана також російською — "Фиолетовая корова. Сделайте свой бизнес выдающимся!"


ЦИТАТИ ˅

Про рекламу на ТВ

Телевізійно-промисловий комплекс проіснував півстоліття, це довго. Так довго, що немає вже тих людей, які розробляли такі успішні стратегії та рекламу. Нікого не лишилося у Philip Morris чи General Foods, хто пам’ятав би життя ще до того, як телебачення створило цих бюрократичних монстрів. І тут-то й приховано проблему. Телевізійно-промисловий комплекс спливає за водою, і більшість маркетологів гадки не мають, як цьому зарадити. Щодня компанії витрачають мільйони на відродження славних днів телевізійно-промислового комплексу. І щодня вони зазнають невдачі.

Про продукти-лідери

Наздогнати лідера важко, тому що лідером стає той, хто зробив щось незвичайне. А це незвичайне вже зайняте — тільки-но ви візьметеся за нього, воно більше не буде незвичайним.

Про нову еру маркетингу

Маркетинг у посттелевізійному світі більше не полягає в тому, щоб зробити продукт привабливим, цікавим, приємним чи кумедним після його задуму і створення. Він полягає в першу чергу в тому, щоб спроектувати цю річ так, аби вона змогла стати вірусом.


Про автора:

Сет Ґодін (Seth Godin) — американський підприємець, маркетолог, лектор. Був засновником компанії Yoyodyne, яку придбала Yahoo!. Ґодін — автор популярного бізнес-блогу Sethgodin.com та 18 книжок, серед яких «Пробуй, не зупиняйся. Коли востаннє ви щось робили вперше?», «Усі ми трохи дивакуваті: міф про масовість та кінець конформізму».


ВІДГУКИ ˅
"Сет Ґодін перевернув наші погляди на маркетинг, роботу та зміни, що відбуваються навколо нас". — Selling Power

"Про що ніколи не говорять клієнти? Вони ніколи і нікому не розповідають про посередні продукти, сервіс чи компанії. Посередність — це смерть, швидка чи повільна. Єдине, що здатне захопити клієнтів сьогодні, — ваша винятковість. Це те, що включає бажання володіти і ділитись. Тож шукайте власну Пурпурову Корову!" — Олена Мальцева, викладач курсу маркетингу в Києво-Могилянській бізнес-школі (kmbs)


Зміст:


Рецензії:
Desktop Version: www.management.com.ua/books/view-books.php?id=2295

Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
bigmir)net TOP 100